250.000 TL Konut Kredisi Veren Bankalar Hangileridir? 250.000 TL Konut Kredisi İçin Başvuru Şartları

250.000 TL Konut Kredisi Veren Bankalar Hangileridir? 250.000 TL Konut Kredisi İçin Başvuru Şartları
YAYINLANMA TARİHİ: 27.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Sizlere bu yazımızda konut kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin hangi bankalardan anında onay alacaklarından bahsedeceğiz. İşte detaylar...

250.000 TL Konut kredisi veren bankalar hangileridir? 250.000 TL konut kredisi için başvuru şartları nelerdir? 250.000 TL konut kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler hangi bankalardan hemen onay alabilir? Sizlere bu yazımızda konut kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin hangi bankalardan anında onay alacaklarından bahsedeceğiz. İşte detaylar.
Son zamanlarda bankaların en çok rekabete girdikleri kredi kampanyası konut kredisi kampanyası olmuştur. Sizde konut kredisi kullanarak hayalinizdeki evi alabilirsiniz. Üstelik son yapılan düzenlemelerden sonra evin değerinin %90’ına kadar konut kredisi kullanabileceksiniz. Bankalardan 250.000 TL ve üzerinde kredi başvurusu yaptığınızda yüksek vadeler ile kredinizi kullanabileceksiniz. Sizlere bu yazımızda ev sahibi olmak isteyenlerin konut kredisi başvurusu için hangi şartlarda işlem yapacaklarından bahsedeceğiz.

Vakıfbank Sarı Panjur 250.000 TL Konut Kredisi

İlk olarak kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden nasıl kredi alabilirsiniz bunun bilgisini vermek istiyoruz. Banka konut kredilerinde 180 ay vadeye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Sıfır alacağınız evlerde 0.64 faiz oranı ile, ikinci el alacağınız evlerde ise 0.74 faiz oranı ile kredi kullanabilirsiniz. Alacağınız evin ekspertiz değerinin %90’ına kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın Vakıfbank şubesinden kredi başvuru evrakları ve alacağınız evin tapu evrakları ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası 250.000 TL Konut Kredisi

İş Bankası’da 120 ay vadeye kadar 250.000 TL konut kredisi kampanyası başlattı. Sizlerde bu bankadan kredi başvurusu yaparak alacağınız evin ekspertiz değerinin %90’ına kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi alacak olan müşteriler en az 3 aylık sigortası olması durumunda onay alabileceklerdir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka size hemen değerlendirme sonucunu söyleyecek ve onay almanız durumunda alacağınız eve ekspertiz gönderecektir. Kredi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılıyor. Banka uygun faizlerle kredi imkanı sağlayan bankalardan birisidir.

Garanti BBVA 250.000 TL Konut Kredisi

Garanti Mortgage kredisi olarak da bilinen bu konut kredilerinde 250.000 TL’ye kadar 240 ay vadeli olarak kredi kullanmanız mümkündür. Banka 0.89 faiz oranları ile müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi kullanacak olan müşteriler evrakları ile birlikte en yakın banka şubesine giderek başvuru yapabilmektedirler. Emekli olan kişiler bu bankadan maaş almalı, çalışan kişiler ise en az 90 günlük sigortası yatıyor olması gerekmektedir. Başvuru yaptığınızda banka alacağınız evin ekspertiz değerine göre kredi verecektir.

ING 250.000 TL Konut Kredisi Kampanyası

ING Bank 250.000 TL konut kredisi kampanyası başvuru yapmak isteyenler en yakın banka şubesine giderek evrakları ile birlikte bu kampanyadan yararlanabilirler. ING Bank konut kredilerinde evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi vermektedir. 120 ay vade ile kredi başvurusu yapacağınız bu kredi kampanyasında 250.000 TL kullanırsanız 0.89 faiz oranı ile kredinizi alabileceksiniz. Banka kredi notu yüksek olan müşterilerine daha özel konut kredileri kampanyaları yapmaktadır.

Sizlere bu yazımızda 250.000 TL konut kredisi kampanyası hakkında bilgiler verdik. Sizde bu kampanyalar ile birlikte en yakın banka şubesine giderek konut kredisi kullanabilirsiniz. Konut kredilerinde alacağınız evin aldığınız fiyatı üzerinden değil, bankanın belirlediği ekspertiz üzerinden işlem yapabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER