2020 Halkbank 60 Ay Vadeli Kredi Hemen Başvur! Başvuru Ekranı ve Ödeme Planı!

2020 Halkbank 60 Ay Vadeli Kredi Hemen Başvur! Başvuru Ekranı ve Ödeme Planı!

Halkbank 60 ay vadeli kredi nedir? Halkbank Esnaf ve Sanatkarlara özel kredi paketi nedir? Kimler yararlanabilecek? Ödemeleri nasıl olacak? Başvurular nasıl olacak?

Halkbank sürekli olarak yeni kampanyalara imza attırmaya devam ediyor. Korona virüs süreci ile beraber çok fazla vatandaş Halkbank tarafından sunulan kampanyalardan yararlanmıştır. Halkbank müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Halkbank 60 ay vade ile sunuduğu bu krediden yararlanabilmek için bankanın belirlediği şartları yerine getiren kişiler bu kredilerden yararlanabilecektir. Halkbank tarafından bu krediye özel tüm detaylar açıklanmıştır. Halkbank bu krediyi 125 Bin, 150 Bin, 175 Bin, 225 Bin TL olarak sunmaktadır.

2020 HALKBANK 60 AY VADELİ KREDİ NEDİR?

Halkbankası tarafından Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na kayıtlı olan ve Esnaf ve Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne kayıtlı olan kişilerin, en az 3 aylık faaliyet süresini tamamlamış olan, iş veya ikametgâhlarının kayıtlı oldukları ilçelerde faaliyet göstermekte olan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ortak olan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip gerçek kişiler  bu krediyi kullanabilmektedirler.

2020 HALKBANK 60 AY VADELİ KREDİ ÖDEMELERİ VE ÖZELLİKLERİ?

Halkbankası bu krediyi Esnaf ve sanatkarlara özel olarak sunarken, işletme kredileri uzun vade seçenekleri ve uygun ödeme koşulları ve cazip faiz oranları ile devreye alınmış kredi destek paketidir.

Hammadde ve döner sermaye ihtiyaçlarınızın karşılanması adına devreye alınan İşletme Kredisi:

60 aya kadar vade seçenekleri ile sunulan bu kredi (aylık, 3 aylık ve 6 aylık ödeme seçenekleriyle) devreye alınmıştır.


Esnaf ve sanatkarlara özel kredi azami 125.000 TL, 150.000 TL, 175.000 TL veya 225.000 TL tutarlarında sunulmaktadır.

Halkbankası Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip gerçek kişiler kullanmaktadır.

Halkbankası avantajlarıyla bu kredilerden yararlanabilmeniz mümkün olmaktadır.

BAŞVURULAR NASIL OLACAK?

Halkbank tarafından sunulan bu kredi için başvurularınızı, Bir Kooperatife ortak olanlar için, Kimlik Belgesi, Esnaf Oda Kayıt Belgesi, Esnaf Sicil Tasdiknamesi ve Vergi Levhası Fotokopilerini ileterek başvurularını kolaylıkla yapabilirler.

Bu kredi de Kooperatifçe kefalet verilen kredi talebinin Halkbankası tarafından değerlendirilerek onaylanması ve gerekli teminat koşullarının sağlanması durumunda kredi kullandırımı gerçekleştirilmektedir.

"Eğer bir Kooperatif ortağı değilseniz eğer, 1163 sayılı Kooperatifler Kanunu ve Kooperatifin Kuruluş Anasözleşmesi uyarınca en yakın ESKKK kooperatifine ortak olunması gerekmektedir."

2020 HALKBANK 60 AY VADELİ KREDİ BAŞVURULARI NASIL OLACAK?

KREDİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ!


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR