2020 Güncel Faiz Oranları Açıklandı! İhtiyaç Kredisi, Konut ve Taşıt Kredisi Faizleri Ne Oldu?

2020 Güncel Faiz Oranları Açıklandı! İhtiyaç Kredisi, Konut ve Taşıt Kredisi Faizleri Ne Oldu?

Güncel faiz oranlarının yayımlanmasının ardından pek çok vatandaşlarımız bu olanaklardan yararlanabilmesi için dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bulunmaktadır.

Güncel faiz oranlarının yayımlanmasının ardından pek çok vatandaşlarımız bu olanaklardan yararlanabilmesi için dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bulunmaktadır. Pek çok vatandaşımız için sunulan bu fırsatlar sonrasında vatandaşlarımız bu olanaklar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bulunmaktadır. Kredi faiz oranları her geçen gün farklılık göstermesi ile gündemimizde ki yerini almaktadır.

Vatandaşlarımız için sunulan fırsatlar dahilinde pek çok vatandaşımız bu olanakları değerlendirebilmek isteyen bireyler bu olanaklar sayesinde olağanüstü fırsatları gün yüzüne çıkarmaktadır. Başvuru işlemlerini gerçekleştirerek kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen bireyler bu fırsatlardan SMS vasıtası ya da bankaların mobil işlemleri üzerinden yararlanabilirsiniz.

Özel bankalar ve kamu bankaları olmak üzere birbirinden farklı fırsatların sunulmaya başlamasının ardından on binlerce vatandaşımız konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını araştırmaya başlamış bulunmaktadır. Milyonlarca vatandaşımız bu fırsatları değerlendirerek başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Ancak kamu bankası ve özel bankalar faiz oranlarını açıkladıktan sonra belli başlı şartları da gündemimizde bulundurmaktadır. Bu faiz oranları sayesinde pek çok vatandaşımız olağanüstü fırsatları gün yüzüne çıkarmasının ardından pek çok vatandaşımız bu olanakları değerlendirmek istemektedirler.

FAİZ ORANLARINDA ARTIŞ VAR MI?

Güncel faiz oranları yayımlanmasının ardından on binlerce vatandaşımız bu fırsatları değerlendirebilmek için gündemimizde ki yerini almaktadır. Ancak merkez bankası 2020 güncel faiz oranları ile ilgili değişiklik yapmasının ardından herhangi bir artış olup olmayacağını merak içerisinde araştırmaya başlamış bulunmaktadır.

Milyonlarca vatandaşımız için sunulan bu fırsatların ardından milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren olağanüstü fırsatlar sunulmaya devam etmektedir. Konu ile alakalı tüm ayrıntıları haber adresimiz üzerinden öğrenebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Korona virüs ile mücadele döneminde desteklerini sürdürmeye devam eden vatandaşlarımız için büyük fırsatların oluşturulması ile beraber dikkatleri üzerine çekmesinin ardından bankalar vatandaşlarının yanında olmaktadır. Bankalar güncel faiz oranlarını yayımlamasıyla beraber de getirmektedir.

Milyonlarca vatandaşımız için sunulan kredi olanakları sayesinde pandemi sürecinde rahat bir geçim sağlamanız amaçlanmaktadır. Böylelikle sunulan kredi fırsatları sayesinde rahat bir geçim sağlayabilecek ve ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceksiniz. Milyonlarca vatandaşımız için sunulan olanaklar sonrasında on binlerce vatandaşımız bu fırsatları değerlendirebilmektedir.


KAMU VE ÖZEL BANKA KREDİ FAİZ ORANLARI

Kamu bankası ve özel bankalar tarafından sunulan fırsatlar karşısında on binlerce vatandaşımız bu olanakları değerlendirebilmek için araştırmalarını gerçekleştirmektedir. Akbank, Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, iş bankası, ING bank gibi pek çok banka tarafından son dakika güncel faiz oranları yayımlanmasının ardından bu fırsatları müşterilerine sunmaktadır. Belirlenen önemli unsurların yerine getirilmesi doğrultusunda pek çok vatandaşımız bu fırsatları yerine getirmeleri doğrultusunda yararlanabileceklerdir.  Bankalar tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda kredi faiz oranları şu şekilde açıklanmıştır.

 2020 ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLAR
Tüketici kredisi: 1.75
Taşıt kredisi: 1.75
Konut kredisi: 1.65

 2020 HALKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.69
Taşıt kredisi: 1.57
Konut kredisi: 1.35

 2020 VAKIFBANK KREDİ FAİZ ORANLARI
Taşıt kredisi 1.45
İhtiyaç kredisi: 1.43
SarıPanjur Konut Kredisi: 1.25

 2020 İŞ BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.40
Taşıt kredisi: 1.50
Ev kredisi: 1.35

 2020 AKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI:
Direkt kredi: 1.77
İhtiyaç kredisi: 1.69
Taşıt kredisi: 1.33
Konut kredisi: 1.25
Çağrı Merkezi İhtiyaç Kredisi: 1.77

 2020 GARANTİ BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.49'dan başlıyor
Konut kredisi: 1.49
Taşıt kredisi: 1.64

 2020 TEB KREDİ FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.25
Taşıt kredisi: 1.35
Konut kredisi: 1.37
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR