2019 Temmuz Muhasebe İş İlanları – İşkur KPSS Şartsız Büro Elemanı Alımları

2019 Temmuz Muhasebe İş İlanları – İşkur KPSS Şartsız Büro Elemanı Alımları

İşkur 2019 Temmuz ayı Muhasebe elemanı ve büro elemanı alımı ilanlarını yayınladı. İşkur'un yayınladığı ilanlara göre 2019 Temmuz ayında KPSS şartsız en az ilköğretim mezunu 558 büro memuru alımı yapılacak. Muhasebe iş ilanlarını araştıranlar buyrun haberimize...

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 7 Temmuz 2019 tarihinde, 558 büro eleme ve muhasebe iş ilanı yayınlandı. Muhasebe iş ilanları araştırması yapanlar, İŞKUR tarafından açılan yeni ilana mutlaka göz atmalı! 19 Temmuz 2019 tarihine kadar sürecek başvuru süreci ile İŞKUR 558 Büro elemena için ilan açtı.

Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan işsizlik, birçok vatandaşı zorluyor. İşkur, işsizlikle mücadele kapsamında her geçen gün, yeni iş imkanları yaratarak yeni iş ilanlarını gündeme alıyor. İşkur 2019 Temmuz ayı için açtığı yeni ilanda, Muhasebe iş ilanı araştıranları sevindirecek yeni iş imkanını duyurdu. En az ilköğretim mezunu olan, KPSS şartsız 558 büro elemanı alımı yapılacak.

MUHASEBE İŞ İLANI - İŞKUR TEMMUZ YENİ İŞ İLANI YAYINLANDI


Büro elemanı alımı için İşkur üzerinden başvurular 7 Temmuz - 19 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Aydın, Hatay, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ - Antalya Muhasebe iş ilanı arayanların mutlaka İşkur'un bu ilanına başvuru yapması gerekiyor!

Birçok ilde yapılan alımlarla 558 kişi iş sahibi olacak. 558 şanslı vatandaş için yeni iş imkanı İŞKUR tarafından duyuruldu. İşkur'un açtığı Muhasebe - Büro elemanı iş ilanı için asgari başvuru şartları şu şekilde;

1- En Az İlköğretim mezunu, 2- Büro işlerine ayak uydurabilecek, ofis araç-gerecini kullanabilecek, 3- 18 yaşından gün almış, 4- Hukuki veya fiziki bir engeli olmadan çalışabilecek, 5- Örgün eğitim kurumlarında öğrenci statüsünde olmamak, 6- Yüz kızartıcı ve terör suçlarıyla bağlantılı kesinleşmiş ceza mahkumiyeti almamış olmak.

Bu şartları sağlayanlar, 2019 Temmuz ayı içerisinde 7-19 Temmuz 2019 tarihleri arasında başvuru yaparak İşkur 558 kişilik büro elemanı alımı için şanslarını deneyebilirler. İşkur'un yeni iş ilanları ve iş imkanları Meslekihaber.com farkıyla sizlerle paylaşılmaya devam edilecek.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR