2019 Bekçilik 2. Dönem Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı yayınlandı! Bekçilik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2019 Bekçilik 2. Dönem Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı yayınlandı! Bekçilik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bekçilik 2. Dönem yazılı sınav soruları ve cevap anahtarı an itibariyle yayınlandı. 2019 yılı Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Bu soru yanıt arıyor. Bekçi adayları, büyük bir merakla 2019 / 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi öğrenmek istiyor.

Tekrarlanan 2019 / 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı sınavının soruları ve cevap anahtarı yayınlandı! 27 Ağustos Salı günü yayınlanan 2. dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav soru ve cevap anahtarının ardından gözler 2019/2. Dönem Bekçilik sınav sonuçlarına çevrildi. Bekçi adayları, 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorusunun yanıtını araştırıyor.

24 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilen 2019/2. dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının soruları ile cevap anahtarı, 27 Ağustos Salı günü yayınlandı. MEB ve Polis Akademisi'nin ortaklaşa düzenlediği Bekçilik yazılı sınavında soruları ve cevap anahtarlı açıklandı. Bekçi adayları, sınav soru ve cevap anahtarlarına göz atarak, doğru sayılarını ve puanlarını hesaplayabiliyor.

2019/2. DÖNEM ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLİĞİ YAZILI SINAV SORULARI VE CEVAP ANAHTARLARI YAYINLANDI!


Bekçi adayları, 50 puan ve üzeri not aldıkları takdirde yazılı sınavda başarılı sayılarak sözlü mülakata çağırılacak. Sözlü mülakatta başarılı olanlar Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak göreve başlayacak.

2019/2. DÖNEM ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLİĞİ SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bekçilik sınav sonuçları, 5 Eylül 2019 tarihinde açıklanacak. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından sınav sonucuna itirazlar 9 Eylül 2019 mesai bitimine dek yapılabilecek.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR