180 Ay Vade, %1.29 Faiz Oranı ile Canım Evim Konut Kredisi! Halkbank ile Hayalinizdeki Ev'e Kavuşun!

180 Ay Vade, %1.29 Faiz Oranı ile Canım Evim Konut Kredisi! Halkbank ile Hayalinizdeki Ev'e Kavuşun!

Halkbank Canım Evim Konut kredisi nedir? Krediden kimler yararlanabilecek? Başvurular nereden yapılacak? Kredi tutarı ve özellikleri nelerdir? Kredinin ödemeleri nasıl olacak? Canım Evim Konut Kredisi örnek ödeme tablosu...

Halkbankası tarafından birçok kredi desteği sunulurken, son olarakta düşük faiz ve uygun ödeme koşulları ile Canım Evim Konut kredisi desteği sağlanmaktadır. Bu kredi ile hayalizdeki evinize kavuşmanız mümkün olacaktır.

Banka bu kredi kapsamında siz ait kolaylıklar sunarken ödemelerinizide kolaylıkla yapmanıza destek sağlayacaktır. Halkbank düşük faiz oranı ile size uygun ödeme seçenekleri ile bu krediden yararlanmanız mümkün olacaktır.

CANIM EVİM KONUT KREDİSİ NEDİR? (HALKBANK)

Halkbankası tarafından, müşterilerine sunulmuş olan uzun vade seçeneği ile ve düşük faiz oranı ile verilmekte olan konut kredisidir.

CANIM EVİM KONUT KREDİSİ TUTARI VE ÖDEME KOŞULARI NELERDİR?


Halkbank Canım Evim Konut Kredisi kampanyası kapsamında, müşterilerine özel indirimler sunarken, taksit ödemelerinizi ister aylık ödemelerle yapın, dilerseniz de üçer aylık dönemlerde yapabilme imkanı sağlanmıştır. Ayrıca dilerseniz gelirinize uyan paralel olarak serbest ödeme seçeneklerini tercih ederek ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Halkbank Canım Evim Konut Kredinizi 180 ay vade seçeneği ve %1,29 faiz oranı ile Halkbankasından alabilmeniz mümkün olacaktır.

CANIM EVİM KONUT KREDİSİ ÖDEME TABLOSU
 
CANIM EVİM KONUT KREDİSİ
Kredi
Tutarı
(TL)
Kredi
Vadesi
(Ay)
Aylık
Faiz
Oranı
(%)
Tahsis
Ücreti
(TL)
Taksit
Tutarı
(TL)
Diğer
Masraflar
(TL)
Yıllık
Maliyet
Oranı
(%)
100.0001801,295001.432,611.105,7617,0160


CANIM EVİM KONUT KREDİSİ BAŞVURULARI NEREDEN YAPILACAK?

Halkbankası tarafından hayata geçirilen Canım Evim Konut Kredisi kampanyasından yararlanmak için Halkbankası'nın size en yakın şubesine giderek başvurularınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER