1.30- 1.32 Faiz Oranı ile Hayalinizde ki Araca Ulaşabilmeniz Mümkün! 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi

1.30- 1.32 Faiz Oranı ile Hayalinizde ki Araca Ulaşabilmeniz Mümkün! 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi

Halkbank Yeşil Işık Taşıt kredisi nedir? Sıfır km araçlar için ödeme koşulları ve özellikleri nelerdir? İkinci el taşıt kredisi ödemeleri nasıl olacak? Kredinin avantajları nelerdir? Kredi faizleri ne kadar? Kredi örnek ödeme tabloları...

Halkbank tarafından devreye alınan kredi ile taşıt almayı düşünen hayali olan vatandaşın ihtiyaçlarına destek olmak adına devreye alınmıştır. Bu krediyi sıfır km ve ikinci el araç alımlarında kullanmanız mümkün olacaktır.

Halkbank tarafından özellikler korona virüsle mücadele döminde hem müşterilerini desteklemek adına hemde sektöre can vermek adına bir çok kredi desteği sağlanmıştır. Düşük avantajlı faiz oranları ile taşıt kredileri de verilmiştir ve bu krediler sona ermiştir.

Halkbank tarafından sağlanan yeşil ışık taşıt kredisinde avantajlı kısımlarda bulunmaktadır. Bu kredi ile sıfır ve ikinci el araç alımlarında dilerseniz kredi ödemelerinize 3 ay sonra başlama imkanı da sağlanmıştır. Krediden yararlanmak için size en yakın Halkbank şubelerine başvuru yapabilirsiniz. İşte kredinin detayları...

2020 SIFIR KM TAŞIT KREDİSİ!

Halkbank tarafından verilmekte olan,  kolay araç sahibi olabilmeniz için sizlere sunulmuş olan düşük faizli taşıt kredisi kampanyasıdır.

2020 2. EL TAŞIT KREDİSİ!

Halkbank tarafından verilmekte olan, 2. El istediğiniz, hayalinizde ki araca kolayca sahip olabilmeniz için sizlere sunulmuş taşıt kredisi kampanyasıdır.

2020 SIFIR KM TAŞIT KREDİSİ AVANTAJLARI NELERDİR?


Halkbank tarafından sağlanan Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile, sıfır km aracınızı hemen alabilir, ödemelerinize isterseniz eğer 3 ay sonra başlayabilme imkanı da sağlanmaktadır.

2020 2. EL TAŞIT KREDİSİ AVANTAJLARI NELERDİR?

Halkbank tarafından sağlanan Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile, 2.el aracınızı hemen alabilir, ödemelerinize isterseniz eğer 3 ay sonra başlayabilme imkanı da sağlanmaktadır.

2020 SIFIR KM TAŞIT KREDİSİ TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI NELERDİR?

Halkbank tarafından kullanmış olduğunuz, sıfır km araçlar için, 30.000 TL tutarındaki Yeşil Işık Taşıt kredinizi, %1,30 faiz oranı ile kullanabilir, 60 aya varan vade seçeneği ve 773,60 TL taksitlerle ödeyebilirsiniz.

2020 2. EL TAŞIT KREDİSİ TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI NELERDİR?

Halkbank tarafından kullanmış olduğunuz, ikinci el araçlar için, 30.000 TL tutarındaki Yeşil Işık Taşıt kredinizi, %1,32 faiz oranı ile 60 aya varan vade seçeneği ve 778,35 TL taksitle ödeyebilirsiniz.

2. EL TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
 
YEŞİL IŞIK 2. EL TAŞIT KREDİSİ
Kredi
Tutarı
Kredi
Vadesi
Faiz
Oranı
Taksit
Tutarı
30.000 TL60 Ay%1,32778,35


SIFIR KM TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
 
YEŞİL IŞIK SIFIR KM TAŞIT KREDİSİ
Kredi
Tutarı
Kredi
Vadesi
Faiz
Oranı
Taksit
Tutarı
30.000 TL60 Ay%1,30773,60


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER