100 Bin Lira İle 10 Yıl Vadeli Taşıt Kredisi Almak İsteyenler İçin Fırsatlar Duyuruldu!

100 Bin Lira İle 10 Yıl Vadeli Taşıt Kredisi Almak İsteyenler İçin Fırsatlar Duyuruldu!

Araç almak isteyen kişiler için 2020 yılı taşıt kredisi imkânları an itibariyle duyurulmuştur. Birçok banka tarafından sağlanan bu taşıt kredileri ise en düşük aylık ödeme tutarından veriliyor.

Genel olarak günümüzde birçok kişi istediği aracı alabilmek için çeşitli taşıt kredisi fırsatlarına yöneliyor. Araç için gereken miktarın biriktirilmesi oldukça uzun bir süre alacağı için tercih edilen bu taşıt kredileri de kişilerin istediği araçları almasını daha da hızlandırıyor.
Araç almak isteyen kişiler için 2020 yılı taşıt kredisi imkânları an itibariyle duyurulmuştur. Birçok banka tarafından sağlanan bu taşıt kredileri ise en düşük aylık ödeme tutarından veriliyor. Böylelikle de karantina dönemi içerisinde gelir durumu daha da düşen kişilerin kredi taksitleri ile sıkıntı yaşaması önleniyor.

DÜŞÜK FAİZLİ TAŞIT KREDİ FIRSATLARI!

İstediği otomobili almak isteyen kişiler için 2020 yılı güncel taşıt kredileri yayımlandı. Bu taşıt kredileri ise yüzde 0,94 faiz oranından başlayarak verilecektir. Genel olarak bu oran dışında kalan bankalarda da yüzde 0,99 faiz oranı sağlanıyor. En yüksek faiz oranı olarak da yüzde 1,98 faiz oranının verildiği söylenebiliyor.
Uygun fırsatlara sahip olan taşıt kredilerini veren bankalar olarak Garanti BBVA, Finansbank, Ziraat Bankası ve daha birçok banka sıralanabilir. Bu bankalar üzerinden taşıt kredisi almak isteyen kişiler oldukça düşük faizlerle birlikte istediği kredi tutarını çekebilir. Alınan krediler ise normalden daha esnek bir ödeme planına sahip olacaktır diyebiliriz.

TAŞIT KREDİSİ ALABİLMEK İÇİN GEREKEN KOŞULLAR NELERDİR?

Oldukça avantajlı olan bu taşıt kredilerinden faydalanmak isteyen kişilerin sağlaması gereken bazı koşullar vardır. Bu koşullar olarak da öncelikle 18 yaşının doldurulmuş olması gerektiği yer alıyor. Bunun yanında aylık gelirin de belgeler halinde bankaya sunulması isteniyor. Bir diğer koşul olarak en az 3 aylık Sosyal Güvenlik Kurumu sicil kaydının da bulunması gerekiyor. Kredi notu da taşıt kredisi almaya yeten kişiler başvuru yaparak bu kredileri alabiliyor.


TÜRKİYE FİNANS BANKASI TAŞIT KREDİSİ

Türkiye Finans Bankası yaşanılan bu korona virüs salgını nedeniyle son derece avantajlı taşıt kredileri sunuyor. Verilen bu taşıt kredilerinin ise kredi sahiplerini maddi anlamda zora sokmayacak fırsatları bulunuyor. Bu fırsatlar olarak 100 bin lira değerinde taşıt kredisinde ve 48 ay vade süresinde aylık taksitin 2 bin 937 lira olduğu söyleniyor. Toplamda ise geri ödenecek tutar 141 bin 525 lira şeklinde belirtiliyor.

TEB BANKASI TAŞIT KREDİSİ FIRSATLARI

TEB Bankası da 100 bin liralık taşıt kredisinde 48 ay vade süresi sunuyor. Bu vade süresi üzerinden ise aylık taşıt kredisi taksiti 3 bin 82 lira olarak ortaya çıkıyor. Toplamda ise bankaya geri ödenecek kredi borcu da 148 bin 479 lira şeklinde beliriyor. Normalden daha uygun tutarlara sahip olan krediyi ise başvuru yaparak almak mümkündür.

GARANTİ BBVA TAŞIT KREDİSİ FIRSATLARI

Son olarak ise Garanti BBVA Bankası üzerinden 100 bin liralık taşıt kredisi alınırsa 48 ay vade süresi verileceği bilinmelidir. Bu vade süresi üzerinden kredinin aylık olarak ödenecek tutarı da 3 bin 121 lira şeklinde olacağı söylenebiliyor. Toplamda ise Garanti Bankasına ödenecek kredi borcu 150 bin 340 lira olarak beliriyor. Diğer kredi paketlerine bakılacak olursa son derece avantajlı olan bu taşıt kredileri için halen başvurular devam ediyor. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen kişiler kredilere başvuru yaparak esnek ödeme koşullarından faydalanabiliyor. Sağlanan taşıt kredisi fırsatlarının ise ilerleyen dönemlerde daha da düşürüleceği ve bu yüzden vakit kaybetmeden kredi sözleşmesinin yapılması gerektiği öneriliyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER