10 Bin TL Temel İhtiyaç Destek Kredisi İçin Son Günler! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası

10 Bin TL Temel İhtiyaç Destek Kredisi İçin Son Günler! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası

Kamu bankaları tarafından verilen kredi başvurusu devam ediyor mu? Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası kredilerin özellikleri nedir? Başvuru nasıl yapılır? Başvuru sorgulaması nasıl yapılır? Ödemeler nasıl olacak?

Kamu bankalarımız, Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası kredi ödemeleri devam etmektedir. Bu kredilerden yararlanmak isteyen kişiler Nisan ayından beri verilmekte olan krediler için ellerini çabuk tutmalıdırlar. Vatandaş bu süreçte bu kredilerin ihtiyaçlarını karşılamada ilaç gibi geldiği bilgisini paylaştılar.

Kredilerinizi bankaya gitmeden sağlık tedbirleri kapsamında internet siteleri aracılığı ile kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi, 3.000 TL, 5.000 TL, 7.500 TL, 10.000 TL kredi başvuruları için haberimizdeki linkleri kullanarak internet siteleri üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz...

BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR MU?

Kamu bankalarımız tarafından verilen Bireysel Temel ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor. Bir süredir devam eden krediler vatandaş tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Başvurular hala devam ediyor. Nisan ayı itibari ile başlayan kredi başvuruları devam ederken başvurusunu yapıp ihtiyaçlarını karşılayan çok fazla vatandaşımız var. Bu süreçte bu kredi imkanının ihtiyaçlarını karşılamada ilaç gibi geldiği belirtildi.

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası tarafından verilen 10 Bin TL'ye kadar kredi imkanından 6 ay ödemesiz olarak yararlanma imkanı sunuluyor. Ayrıca krediyi bankaların şubelerine gitmeden alabilme imkanında sahipsiniz. İnternet üzerinden kolayca başvurup anında kullanabilme imkanı sağlanacaktır.

Kredi başvurusu yapamayan kişiler için son günler olabilir geç kalmadan nakit ihtiyacını kamu bankalarımız sayesinde karşılayabilirsiniz...

VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank şubelerinden yapılan açıklamaya göre şubelere gitmeye gerek olmadan internet ve mobil bankalar aracılığıyla kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Bankanın internet sitesine giriş yaptığınızda kısa bir bilgilendirme formunu doldurduktan sonra kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvurusunu hane halkından sadece 1 kişi yapabilmektedir. Ayrıca kamu bankalarının sadece birinden bu kredi imkanını kullanabilirsiniz.

Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilmek için aşağıda veerceğimiz linke tıklayarak başvuru yapabilirsiniz;

TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

HALKBANK  KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?


Halkbank Bireysel Temel İhtiyaç Kredisine İnternet Şubesine giriş yaparak; Başvuru- Bireysel Kredi Başvurusu- Kredi Türü: Tüketici Kredisi-Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank  Bireysel Temel İhtiyaç Kredisine Mobil Şubesine giriş yaparak; Başvuru- Kredi Başvurusu- Kredi Türü: Tüketici Kredisi- Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca Bireysel Temel İhtiyaç Kredisine başvuru için 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak Sesli yanıt sisteminde önceliklendirilmiş işlemler menüsünde 2 numaralı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisini seçerek başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen işlemleri izleyerek başvurunuzu Halkbank şubelerine gitmeden de kolaylıkla yapabilirsiniz.

TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?


Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için şubelere gitmeye gerek olmadan internet sitesi ve mobil uygulamalar aracılığı ile kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra kredinizi yine internet üzerinden takip edebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için aşağıda verilen like tıklayınız başvuru sistemine yönlendirileceksiniz;

TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

VAKIFBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI KREDİ ÖZELLİKLERİ


Kamu bankalarımız tarafından salgın sürecinde ekenomik yönden sııkıntı yaşayan ve nakde ihtitacı olan vatandaşımızın bu süreci en iyi lekilde atlatmasına destek olamak amacıyla bu kredi kampanyası başlatılmıştır. Bankalarımız tarafından ortak karar ile verilen kredi imkanının özellikleri aşağıdaki gibidir;

10.000 TL’ye kadar,


6 ayı ödemesiz olacak şekilde,

36 aya kadar vadeli,

Aylık eşit taksitli,

Aylık %0,49 faiz oranına sahip Bireysel Temel İhtiyaç Destek kredisidir.

VAKIFBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI KREDİ ÖDEMELERİ

Bankalarımız tarafından belirlenen ortak karar ile verilmektedir. Kredilerin ödeme koşulları da ortak karar sonucunda belirlenmiştir. 10 bin TL, 5.000 TL, 7.500 TL kredinin ödemeleri nasıl olacaktır;

5.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME:

İlk 6 ay geri ödeme yok olmayacaktır. Sonrasında 30 ay boyunca aylık 188 TL ödenecektir.

7.500 TL KREDİ İÇİN ÖDEME:

İlk 6 ay geri ödeme olmayacaktır. Sonrasında 30 ay boyunca aylık 282 TL ödenecektir.

10.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME:

İlk 6 ay geri ödeme olmayacaktır. Sonrasında 30 ay boyunca aylık 376 TL ödenecektir.

VAKIFBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI KREDİ SORGULAMA EKRANI

Kamu bankalarımız Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, tarafından alınacak olan 10 bin TL, 5.000 TL, 7.500 TL Temel İhtiyaç Kredisi başvuru işlemini başvuru yapacağınız bankanın online işlemler ekranından gerçekleştirilebilmektedir. Bireysel Temel ihtiyaç kredisine başvuru yaptınız ve  sorgulama işlemi için yine aynı ekranlar kullanılarak krediniz ile ilgili bilgi alabilir takip edebilirsiniz.  36 ay taksit ve 6 ay ödemesiz olarak tahsis edilecek olan temel ihtiyaç kredisi 0,49 faiz oranına sahip olacak.

Krediyi alabilmek için başvuru yapan hanenin gelir durumunun incelenmesi ile birlikte hesaplara tahsis edilen 10 bin TL, TL, 5.000 TL, 7.500 TL bireysel temel ihtiyaç destek kredisi, başvuru ve sorgulama ekranı aracılığıyla takip edilebilmektedir.. 6 ay ödemesiz olarak verilen kredi tutarları, 3 bin, 5 bin, 7 bin 500 ve 10 bin TL seçenekleri ile bankanızdan alabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI BAŞVURU SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

VAKIFBANK BAŞVURU SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

SMS İLE SONUÇ ÖĞRENME

Bireysel Temel İhtiyaç kredisine başvurduktan sonra yapılan incelemeler ve değerlendirmeler sonucunda kredinizin olumlu veya olumsuz olması durumu ile ilgili olarak bankanız tarafından SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

VAKIFBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

 

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Örnek Ödeme Tablosu
Kredi
Tutarı
Toplam
Vade
Ödemesiz
Dönem
Aylık Faiz
Oranı
Taksit
Tutar
10.000 TL36 Ay6 Ay% 0,49376 TL
7.500 TL36 Ay6 Ay% 0,49282 TL
5.000 TL36 Ay6 Ay% 0,49188 TL
3.000 TL36 Ay6 Ay% 0,49113 TL


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR