0 Km ve 2. El Araç Alacaklara Müjde! 3 Ay Ertelemeli Kredi Alabilirsiniz! Aylık 834 TL Taksitle!

0 Km ve 2. El Araç Alacaklara Müjde! 3 Ay Ertelemeli Kredi Alabilirsiniz! Aylık 834 TL Taksitle!

Yeşil ışık 0 km araç kredisi avantajları nelerdir? Halkbank yeşil ışık 2. el araç kredisi hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Kredi başvuruları nereden yapılacak? Kimler yararlanabilecek? Örnek ödeme tabloları...

Kredi oranları yükselmeye devam ederken vatandaş en uygun ödeme koşullarına sahip olan kredileri araştırmaya devam ediyor. Kredi kampanyaları devreye alınmaya devam ediyor. Oranlarda günden güne yükselmeye devam ediyor. Araç alacak olan vatandaş nakit ihtiyaçlarını bankaların sağladıkları krediler sayesinde karşılamaya devam ediyor. Halkbankası korona virüs sürecinde çok fazla kredi desteği sundu.

Çok düşük oranlarda tarihi oranlarda krediler sundu. Yine müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. 3 ay ertelemeli olarak sıfır ve ikinci el araçlar için verilen kredi desteği ile Halkbank müşterilerine destek olmaktadır.

HALKBANK İKİNCİ EL ARAÇ KREDİSİ TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI?

Halkbanksı tarafından sunulan ikinci el taşıt kredinizi 30.000 TL tutarında kullanabilirsiniz. Bu kredinizi, %1,57 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca krediyi 60 aya varan vade seçenekleri ve 838,97 TL taksit ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

HALKBANK İKİNCİ EL YEŞİL IŞIK TAŞIT KREDİSİ ÖDEME PLANI!
 
Halkbank Yeşil Işık 2.El Taşıt Kredisi
 Kredi Tutarı (TL)Kredi Vadesi (Ay)Aylık Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Maliyet Oranı (%)
30.000601,57158838,9725,4209


HALKBANK SIFIR KM VE 2. EL TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Halkbank tarafından devreye alınan yeşil ışık taşıt kredisi başvurularınızı size en yakın bankanın şubelerine giderek detaylı bir şekilde öğrenerek başvurularınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

HALKBANK 3 AY ERTELEMELİ TAŞIT KREDİSİ NEDİR?


Halkbank tarafından kolay araç sahibi olmanıza destek olmak amacı ile müşterilerine sunulmuş olan sıfır km ve ikinci el taşıt kredisi kampanyasıdır.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ AVANTAJLARI NELERDİR?

Halkbank tarafından sunulan bu kredinin en önemli müşterilerine avantaj sağlayan özelliklerinden biri sıfır km veya ikinci el aracınızı hemen alabilir fakat ödemelerinize dilerseniz 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

HALKBANK SIFIR KM ARAÇ KREDİSİ TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI?

Halkbankasından kullanacağınız yeşil ışık sıfır km taşıt kredinizi 30.000 TL tutarında kullanabilir ve kredinizi, %1,55 faiz oranı ile kullanarak, 60 aya varan vade seçenekleri ile 834,03 TL taksit ödemeler ile kolayllıkla ödeyebilirsiniz.

HALKBANK SIFIR KM YEŞİL IŞIK TAŞIT KREDİSİ ÖDEME PLANI!
 
Halkbank Yeşil Işık 0 KM Taşıt Kredisi
 Kredi Tutarı (TL)Kredi Vadesi (Ay)Aylık Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Maliyet Oranı (%)
30.000601,55158834,0325,0659


HALKBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER?

Alacağınız ikinci el araç 7 yaşını geçmediyse eğer Halkbankası tarafından sunulan yeşil ışık taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu şartı sağlayan araçlar için kredi sunulmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR