%1.35 Faiz Oranı ile Kredi! TEB' den 3 Ay Ertelemeli Kış Kredisi Müjdesi Geldi!

%1.35 Faiz Oranı ile Kredi! TEB' den 3 Ay Ertelemeli Kış Kredisi Müjdesi Geldi!

"TEB Nakit ihtiyaçlarınız için TEB İhtiyaç Kredisi, uygun faiz oranları ve ödeme planları ile her zaman yanınızda!" TEB kış kredisi hakkında tüm detaylar ve ödeme planı...

TEB'den kış kampanyası duyurusu yapıldı. Yapılan duyuruda müşterilerin ihtiyaçlarına destek olmak amacı ile uygun faiz oranı ile devreye aldığı banka tarafından açıklandı. Kredinin en önemli özelliklerinden biride TEB ihtiyaç kredisinin 3 ay ertelemeli olarak sunulmuş olmasıdır. Kış ayınında gelmesi ve artan ihtiyaçlarla beraber TEB müşterilerinin yanında olarak bu ihtiyaçlarına destek olmak amacı ile verilmiştir. Artan ihtiyaçlarınızı bu kredi ile giderebilirsiniz. 

KIŞ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından kış kredisi kampanyası devreye alınmıştır. Bu kredi internet sitesi üzerinden duyurusu yapılış bir kredi ürünüdür. TEB tarafından verilen bu kredi nakit ihtiyaçlarınıza destek olmak için TEB Kış Kredisi, müşterilere uygun faiz oranları ve ödeme planları ile her zaman yanlarında olmayı amaçlamıştır. Bu krediden ve bankanın diğer kredilerinden yararlanabilmek için, TEB Müşterisi olun ya da olmayın, TEB tarafından sunulan kredilere, ihtiyaç kredisine kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz. 

TEB KIŞ KREDİSİ, İHTİYAÇ KREDİSİ HAKKINDA TÜM DETAYLAR

TEB tarafından sunulan bu krediyi findeks notunuza göre ve değişen faiz oranları ile TEB Şube ve Dijital Kanallar aracılığı ile TEB İhtiyaç Kredisine kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz.

TEB tarafından sunulan bu kış kredisi kampanyasında, ihtiyaç kredisi ürününde 3 aya kadar erteleme imkanı da sunulmaktadır.

TEB kış kredinizi 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneği ile nakit akışınıza bütçenize uyan ödemeyi bir vadeyi seçebilir, ödeme planınızı da ödeme koşullarınıza göre gerçekleştirebilirsiniz.


TEB kış krediniz ihtiyaç krediniz için tahsis ücreti miktarı, kredi tutarının binde 5'i kadar olmaktadır.

TEB ihtiyaç kredinizin faiz ve vade oranları müşteri özelinde, findeks kredi notunuza göre değişiklik gösterebilmektedir. TEB'e yapılan başvurunuzun değerlendirmesinin ardından, onaylanan kredinizin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakklarına da sahip olmaktadır.

İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMA!

TEB'nın resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapma imkanı sağlanmaktadır. Bu krediye internet sitesinde bulunan bireysel krediler bölümünden, TEB kış kredisi kampanyası detaylarına baktığınızda size başvuru ekranıda sunulmaktadır. Başvurunuzu buradaki butona tıkladığınıza karşınıza başvuru formu çıkmaktadır. Bu formu doldurmanızın ardından başvurunuz alınacaktır. 

Bu formda isim, TC, adres bilgileri, gelir, çalışma kişisel bilgiler gibi sorular sorulmaktadır. Bu formu doldurarark kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz.

TEB KIŞ KREDİSİ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

KIŞ KREDİSİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAK? ÖRNEK ÖDEME TABLOSU!
 
Kredi
Türü
Kredi
Tutarı
Kredi
Vadesi
Faiz
Oranı
Aylık
Taksit
Tutarı
Findeks Notu
1850 ve üzeri
olan müşteriler
15.000 TL36%1,35553,18 TL


KIŞ KREDİSİ MALİYET TABLOSU
 
Kredi
Türü
Kredi Tahsis
Ücreti 
(BSMV dahil)
SigortaEfektif
Aylık Maliyet
Oranı
Findeks Notu
1850 ve üzeri
olan müşteriler
78,75 TL884,22 TL%21,7275


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR